MÖBLER / Bord / Satsbord 9614054
*
nr 961 4054
Satsbord
3 delar, Teak, Jason Danmark
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 18:17:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 17:00:44
1
600 kr
9/5 14:08:56
2
1.100 kr
11/5 10:06:50
3
1.100 kr
11/5 10:06:50
2
1.100 kr (Budbetjänt)
11/5 10:07:13
3
1.500 kr
11/5 18:06:02
4
1.300 kr
11/5 18:06:02
3
1.400 kr (Budbetjänt)
11/5 18:09:53
5
Vinnande bud
11/5 18:12:44
3
2.000 kr
11/5 18:12:44
5
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord jason danmark satsbord teak teakmöbler trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
6220 Fällbord
England. Bredd: 69 cm. Djup: 69 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:41
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43
-
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37
*
Satsbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4054
Satsbord
3 delar, Teak, Jason Danmark
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 17:00:44 | 1 | 600 kr |
9/5 14:08:56 | 2 | 1.100 kr |
11/5 10:06:50 | 3 | 1.100 kr |
11/5 10:06:50 | 2 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
11/5 10:07:13 | 3 | 1.500 kr |
11/5 18:06:02 | 4 | 1.300 kr |
11/5 18:06:02 | 3 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
11/5 18:09:53 | 5 | Vinnande bud |
11/5 18:12:44 | 3 | 2.000 kr |
11/5 18:12:44 | 5 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord jason danmark satsbord teak teakmöbler trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43 -
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
6220 Fällbord
England. Bredd: 69 cm. Djup: 69 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:41 -
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43 -
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37